Будуємо унікальний для бізнесу
АПАРТАМЕНТИ ВІД 27 900$
ОФІСИ ВІД 23 м²
КОМЕРЦІЯ
ПЛАНУВАЛЬНІ РІШЕННЯ
Центр міста
Ексклюзивний бізнес-формат
Колишній книжковий ринок
Центр Бізнесу на Шевченка 58а – справжнє місце сили для вашого бізнесу! Це сучасний, швидкоокупний інструмент для підприємницької діяльності. Торговельні приміщення, офіси для здачі в аренду – все це у високорентабельній, звичній для потенційних клієнтів локації.

Унікальний фасад підкреслить обличчя будь-якого бізнесу. Пройти повз й не звернути уваги на панорамні вікна зі склом до самої підлоги у ваших клієнтів вже не вийде. А для тих, хто шукає натхнення в роботі ранок завжди починатиметься впевнено! Шевченка 58а – це майбутня окраса усього кварталу, що кардинально змінить торговельну частину міста. Надасть їй нового, неповторного смаку!
Кожному бізнесу потрібні сприятливі умови, це розуміють усі. Тому, проблема з паркуванням авто – більше не проблема. Неважливо, ви власник бізнесу чи приїхали у справах – 64 індивідуальних паркомісця зможуть задовольнити усі потреби.

Центр Бізнесу на Шевченка 58а створений бізнесом для бізнесу. Його зовнішній вигляд та продуманість внутрішнього простору стануть запорукою вашого успіху. Основою вашого бізнесу!
ЦЕНТР МІСТА
Лютий 2022
Площа від 24м2
Якісне наповнення
Паркінг на 64 авто
Березень
Квітень
Травень
2 квартал 2023
Початок будівельних робіт
введення в експлуатацію

Паркінг НА 64 авто

Оптимальна площа від 23м2

Броньовані вхідні двері,
що не потребують заміни

Якісне панорамне скління

Доступно 2 комплектації:
з балконом та без

Сучасні ліфти

Локація з високим попитом на оренду

ГАЛЕРЕЯ
РОЗТАШУВАННЯ
SHEVCHENKA 58a
ХІД БУДІВНИЦТВА