Основа вашого бізнесу!
ПЛАНУВАЛЬНІ РІШЕННЯ
Центр міста
Ексклюзивний бізнес-формат
Шевченка, 58А
Центр Бізнесу на Шевченка 58а – справжнє місце сили для вашого бізнесу! Це сучасний, швидкоокупний інструмент для підприємницької діяльності. Торговельні приміщення, офіси та smart-квартири для здачі в аренду – все це у високорентабельній, звичній для потенційних клієнтів локації.

Унікальний фасад з італійського керамограніту підкреслить обличчя будь-якого бізнесу. Пройти повз й не звернути уваги на панорамні вікна зі склом до самої підлоги у ваших клієнтів вже не вийде. А для тих, хто шукає натхнення в роботі ранок завжди починатиметься впевнено! Standard Center – це майбутня окраса усього кварталу, що кардинально змінить торговельну частину міста. Надасть їй нового, неповторного смаку!
Кожному бізнесу потрібні сприятливі умови, це розуміють усі. Тому, проблема з паркуванням авто – більше не проблема. Неважливо, ви власник бізнесу чи приїхали у справах – 64 індивідуальних паркомісця зможуть задовольнити усі потреби.

Центр Бізнесу на Шевченка 58а створений бізнесом для бізнесу. Його зовнішній вигляд та продуманість внутрішнього простору стануть запорукою вашого успіху. Основою вашого бізнесу!
Комерційні приміщення для Вашого бізнесу
Продумані офісні приміщення
Власне комфортне житло
ГАЛЕРЕЯ
РОЗТАШУВАННЯ
SHEVCHENKA 58a