Стандарт Буд - це про високі стандарти,
команду та рух уперед
БУДУЄМО З ДУМКОЮ ПРО МАЙБУТНЄ
Постійний розвиток. Ось що відрізняє нас від інших. Ми – команда, у якій молодість і досвід взаємно підсилюють одне одного.

Ми надихаємося кращими будівельними проєктами світу та відтворюємо їх у рідній Полтаві. У Стандарт Буд ми віримо в архітектуру, що прикрашає міста. Проєктуємо, будуємо, розвиваємо. В Полтаві, в Україні, в Європі.
ЛЮДИНА
У ЦЕНТРІ УВАГИ
Ми не маємо на меті забудувати більше всіх квадратних метрів. Наша ціль – створити кожен такий метр кращим. Сучасні фасади, продумані планування та прибудинкова територія. Відповідність усім державним стандартам. Професійний підхід – це коли у будівельної компанії в пріоритеті те, що і має бути в пріоритеті: безпека та зручність для майбутніх мешканців.
ПРОФЕСІЙНИЙ
ПІДХІД
Наші клієнти не повинні нічого переробляти чи перевстановлювати. Не повинні чути своїх сусідів та того що відбувається на вулиці. Не повинні переплачувати за опалення. Не повинні чекати обіцяного облаштування двору після здачі будинку. Цьому ми навчилися, працюючи у Європі. Людина у центрі уваги – це без стресу та неприємних несподіванок у новому помешканні.
СОЦІАЛЬНА
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Бізнес може і має бути соціально відповідальним. Ми розуміємо, що стояти осторонь проблем держави й наших громадян – це злочин. Тому, частина прибутку з продажу нашої нерухомості йде на благочинність. Соціальна відповідальність – це коли справи голосніші за слова.
2015:
Спочатку було архітектурне бюро. У 2015 році декілька досвідчених полтавських архітекторів об’єдналися задля роботи на європейському ринку. Перший проєкт – у Німеччині. Найперша думка – чому у нас так не будують?
2017:
Пройшло 2 роки, роки досвіду та європейських стандартів якості. Наша команда зростала. Проходила стажування у Дюсельдорфі та Мілані. Проте, та думка з першого німецького проєкту не залишала у спокої. Й у 2017-му ми засновуємо свою будівельну організацію. Так у Полтаві з’являється Стандарт Буд. Команда зі своїми цінностями та філософією.
2022-2024:
У важкі час ввели в експлуатацію 330 квартир у 6-ти секціях 2-х житлових комплексів. Продовжуємо будувати та готуємо наступну чергу до здачі. Головне не просто будувати - а добудовувати.
ТВОРИМО ЯКІСТЬ РАЗОМ
Гавриш Сергій
Олег Недомовний
Досвід - 30 років
Досвід - 35 років
КЕРІВНИК ПРОЄКТІВ ЖК СТАНДАРТ ТА STANDARD LUX

Другий батько для усіх робітників. Задає високу планку й гідно заохочує до роботи.
КЕРІВНИК ПРОЄКТУ ЖК ДИНАСТІЯ

Мозок, двигун та душа проєкту. Полюбляє, коли роботи йдуть чітко за графіком.
Михайло Устименко
Олексій Гальченко
Досвід - 15 років
Досвід - 15 років
ГОЛОВНИЙ БУДІВЕЛЬНИК

На “ти” з ДБНами. Перевіряє відповідність усім стандартам будівництва по 3-4 рази.
ГОЛОВНИЙ АРХІТЕКТОР ПРОЄКТІВ

Новатор. Кращий новатор. Вболіває виключно за сучасні та зручні планування.
Вячеслав Приходько
Юрій Різник
Досвід - 12 років
Досвід - 15 років
ВИКОНРОБ

Справжній професіонал.
Робить сам й інших спонукає працювати на совість.
ВИКОНРОБ

Дисципліна понад усе. Будує будинки, що як дві каплі води схожі на проєктні візуалізації.
Наша відповідальність